32 49 44 272 (pn - pt: 9.00 - 17.00)   |   bok@megahost.pl   |    PANEL KLIENTA   |    Poczta WWW

Pojemność serwera

Powierzchnia, którą możesz dowolnie dysponować i dzielić między pliki strony, aplikacji oraz skrzynki e-mail. Pojemność pakietu jest na tyle duża, że mógłby on pomieścić tysiące przeciętnych stron internetowych lub zdjęć w rozdzielczości typowej dla internetu. Dzięki takiej ogólnej pojemności nie ominą Cię żadne duże wiadomości - nawet zawierające pokaźne filmy lub inne multimedia.

E-mail, bez limitu wielkości przesyłki

Skrzynka e-mail dowolnej wielkości w ramach pojemności pakietu - sam decydujesz ile chcesz mieć przestrzeni. Nieograniczona wielkość pojedynczej wiadomości daje pewność, że nawet duże załączniki dojdą bez kłopotu.

Dowolny podział przestrzeni na www i pocztę

Sam decydujesz o proporcjach podziału przydzielonej przestrzeni dyskowej między poszczególne konta e-mail oraz miejsce na stronę www i poszczególne aplikacje. W prosty sposób zarządzasz pojemnościami w zależności od potrzeb, w dodatku możesz zmieniać wybrane wielkości w dowolnej chwili.

Zabezpieczenie antywirusowe i antyspamowe

Najnowsze oprogramowanie antywirusowe czuwa i nie pozwoli, by wiadomości zainfekowały Twój komputer. Zaawansowany, samouczący się filtr spamu zadba o to, by nieporządane informacje i reklamy nie blokowały Twojej skrzynki i nie zajmowały cennego czasu. Nie musisz ściągać ani instalować oprogramowania - wszystkie filtry są gotowe do użycia.

Utrzymanie domen - serwis www

W zależności od wybranego pakietu możesz utrzymać odpowiednią ilość niezależnych serwisów www i wybranych domen. W MegaHost.pl Możesz korzystnie zarejestrować domenę krajową lub inną, albo po prostu przetransferować domeny z których już korzystasz.

Dowolna ilość subdomen

Jeśli zdecydowałeś się na indywidualną domenę, możesz do woli decydować o subdomenach - wybierz odpowiednie nazwy dla swoich podstron lub aplikacji i umieść je w dowolnych katalogach. Dostęp do każdej z nich będzie możliwy po wpisaniu adresu głównego poprzedzonego odpowiednim słowem - np. www.oferta.twojadomena.pl

Transfer miesięczny

Ilość danych przesyłanych z i do serwera w czasie korzystania z poczty, aktualizowania strony, korzystania z poczty e-mailowej. Limit możesz zawsze powięszyć dokupując kolejne gigabajty transferu.
W ten sposób nie przepłacasz w czasie, gdy nie wykorzystujesz dużej przepustowości.
Największy ruch powoduje wysyłanie i odbieranie dużych plików - muzyki czy filmów.

Baza danych mySQL lub postgreSQL

Stosuj bazy danych według własnych potrzeb - nasz sprzęt zapewni szybką analizę danych, z których korzystasz. Ilość baz, które możesz zainstalować jest różny w zależności od pakietu, z którego korzystasz.

Panel administracyjny DirectAdmin PL

DirectAdmin PL został stworzony dla prefesjonalnych dostawców hostingowych oraz korporacji IT. Dostarcza najbardziej kompletne i stabilne rozwiązania w branży internetowej. Zaprojektowany by wspomagać administratorów systemów w zarządzaniu tysiącami wirtualnych serwerów za pomocą tylko jednego komputera. Dzięki tej nowoczesnej aplikacji uzyskasz 100% efektywności w wykorzystywaniu i podziale zasobów, w które zainwestowałeś swoje pieniądze i cenny czas.

Konto FTP

Zarządzaj plikami i danymi dzięki najwygodniejszemu możliwemu dostępowi - przez protokół FTP. Możesz przesyłać pliki przez dowolnego managera plików - wystarczy, że znasz login i hasło.